Türkiye Cumhuriyeti

Prag Büyükelçiliği

Büyükelçilik Duyurusu

55. Brno Uluslararası Makine Ve Mühendislik Fuarı , 04.10.2013

Her sene geleneksel olarak düzenlenen Brno Uluslararası Makine ve Mühendislik Fuarı’nın 55’incisi bu sene 7 - 11 Ekim 2013 tarihleri arasında yapılacaktır. Ülkemiz bu yılki Brno Uluslararası Makine ve Mühendislik Fuarı’na ortak ülke olarak katılmaktadır. Fuar’a ülkemizden çok sayıda firma iştirak etmektedir.

Brno 55. Uluslararası Makine ve Mühendislik Fuarı’nda ülkemiz Ekonomi Bakan Yardımcımız Sayın Mustafa Sever başkanlığındaki resmi bir heyetle temsil edilecektir.

Sözkonusu Fuar Brno Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Fuar’ın Pazartesi-Perşembe günleri 09:00-18:00 saatleri arasında, Cuma günü ise 09:00-16:00 saatleri arasında ziyaret edilmesi mümkündür.

 Fuar kapsamında, Brno’da bulunan Orli Tiyatrosu’nda 8 Ekim akşamı saat 20:00’de semazen gösterisi ve “Südbahnhof” Müzik Grubu tarafından bir müzik dinletisi gerçekleştirilecektir. Sözkonusu kültürel etkinlikler Fuar boyunca Gösteri Merkezi’nde de muhtelif zamanlarda tekrarlanacaktır. 8 Ekim akşamı gerçekleştirilecek gösterilerin biletlerinin temini için Fuar organizatörü BVV ile temasa geçilmesi gerekmektedir.

Fuar’ın yapılacağı Gösteri Merkezinin ve kültürel gösterilerin yapılacağı Orli Tiyatrosunun adresi aşağıda sunulmaktadır.

Daha fazla bilgiye http://www.bvv.cz/en/msv/ linkinden ulaşılması mümkündür.

Çek Cumhuriyeti’ndeki toplumumuz mensuplarına saygıyla duyurulur.

T.C. Prag Büyükelçiliği

 

Brno Gösteri Merkezi: Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 1, 647 00 Brno

Orli Tiyatrosu: Orli 19, 602 00, Brno